Painutuspink

AMADA HD 1003 ATC

Painutuspress automaatse tööriistavahetajaga - enneolematu paindlikkus ja tööjõudlus.

AMADA HD 1003 ATC

Painutuspress automaatse tööriistavahetajaga, mis tagab enneolematu paindlikkuse ja jõudluse.

Nimi HD tähendab, et kombineeritud on elektrilised servomootorid ja kahesuunalised hüdropumbad; käivita-peata-tehnoloogia lubab pumbal pöörelda ainult painutustsükli ajal. Tulemuseks on väiksem elektritarve ja õlikogus ning ka vähem hooldustoiminguid.

Kaasaegne HD-seeria aitab saavutada suurepäraseid painutustulemusi. Teine uuenduslik seade on kuju muutev alatala, mida juhitakse täielikult arvjuhtimise abil.

HD-versioon 1003 ATC pakub veelgi suuremat paindlikkust ja jõudlust. Neljateljeline manipulatsiooniseade tagab tööriistasalvest pärit templite ja matriitside täpse asetuse. See mahutab kuni 26,4 m tööriistu.

HD ATC 7-teljelise tagatoe mitmekülgsus pakub mitmeid toestusmeetodeid. Ka töökoha ergonoomikat pole tähelepanuta jäetud: jalgpedaal ja dünaamiline nurgakontroller liigutatakse automaatselt tööriistade asukohta, vabastades kasutaja nendest ülesannetest.

Painutusprogrammid luuakse lauaarvutis Dr. ABE Bend CAM tarkvaraga. HD ATC painutuspink pole lihtsalt uuenduslik, vaid kasutusmugavuse, tõhususe ja tootlikkuse seisukohalt suisa revolutsiooniline.

BYSTRONIC XPERT 320

xpert

Head kliendid ja koostööpartnerid,

Baltic Steel Center'il on hea meel teatada, et meie masinapark on täienenud uue laseri ja painutuspingi võrra. Bystronic Xpert 320 painutuspink, mille andmed on järgmised:

Telgede arv: 6 telge
Painutusvõime: 320 tonni
Instrument: 4100 mm

AMADA HFT 170-4

Amada hft 170-4 Amada hft 170-4-2

Kasutame 4-teljelise juhtimisega, 170 tonnise võimsuse ja 4200mm instrumendiga painutuspinkki firmalt AMADA.

Näited

DSCF0049 DSCF0050 DSCF0051 DSCF0056